Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ostrynka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Ostrynka

Ostrynka,podlaskie

1 290 000 zł200 m² 11 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej rezydencji położonej w klimatycznej wsi Ostrynka, tuż obok miejscowości Janów. Dom został stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Studzianki

Studzianki(Ostrynka + 23 km)

300 000 zł3 585 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Nieopodal rzeka, można tutaj podziwiać gwiaździste niebo albo wybrać się do lasu na grzyby. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Studzianki(Ostrynka + 23 km)

550 000 zł130,15 m² 4 225,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Studzianki, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Szumowo

Szumowo(Ostrynka + 7 km)

450 000 zł23 100 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z potencjałem pod żwirownię - lokalizacja gmina Korycin ,podlaskie - powierzchnia ok. 2,31ha - 2 działki - możliwość dokupienia jeszcze ok. 9,70 ha ; 3 działki przyległe -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Woroszyły

Woroszyły(Ostrynka + 25 km)

800 000 zł3 328 m² 240,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do miasta - ta działka może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Studzianki

Studzianki(Ostrynka + 23 km)

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Popularna lokalizacja m. Studzianki gm. Wasilków. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym - w stanie surowym otwartym. Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

ZOR,Czarna Białostocka(Ostrynka + 16 km)

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Meg reale estate prezentuje jasne, przestronne, mieszkanie- kawalerkę, usytuowane w Czarnej Białostockiej przy ul. Żeromskiego 8. Lokal o powierzchni 36 m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Studzianki

Studzianki(Ostrynka + 23 km)

250 000 zł3 222 m² 77,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Nieopodal rzeka, można tutaj podziwiać gwiaździste niebo albo wybrać się do lasu na grzyby.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kopciówka

Kopciówka(Ostrynka + 14 km)

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 000 m²

Urokliwe siedlisko w Kopciówce - wraz z lasem i polem ornym. Lokalizacja: kopciówka, gm. Suchowola, woj. podlaskie Powierzchnia działek to to 7,80 ha. Zabudowania: 2 domy + budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna(Ostrynka + 17 km)

209 241 zł3 110 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na bezpłatną prezentację działki o powierzchni 3110 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Czarna Wieś Kościelna gmina Czarna Białostocka Duża działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Studzianki

Studzianki(Ostrynka + 23 km)

967 000 zł7 164 m² 134,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Studziankach, zaledwie 20 km od Białegostoku! Jeśli szukasz idealnego miejsca do budowy domu z przestrzenią na realizację innych planów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrynka

Ostrynka,podlaskie

89 000 zł75 m² 1 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Polecamy na sprzedaż siedlisko w gminie Janów, powiat sokólski. Siedlisko zabudowane domem drewnianym z lat 60-tych o powierzchni ok. 75m2. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij